نمایندگی پنل اس ام اس

سرویس هاست لینوکس حرفه ای از پرطرفدارترین هاست در بین مدیران وب است. هاست لینوکس سایت هایی که بر پایه زبان HTML,PHP برنامه نویسی شده اند و انواع مدیریت محتوا مانند وردپرس ، جوملا ، نیوک ، پرستا شاپ ، ویبولتین و … را به خوبی پشتیبانی می کند و از قدرت و سرعت بالایی برخوردار می باشد. کامپیوتر شخصی شما با هر سیستم عاملی که باشد می توانید از هاست لینوکس استفاده کنید و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شما و کاربرانتان ندارد.

توضیحات

پس از پرداخت مبلغ پنل در صورت انصراف قبل از گذشت ۱ ماه ۲۰% هزینه پنل به همراه هزینه خط اختصاصی خریداری شده کسر و مابقی مرجوع خواهد شد.

  تمامی پلن هایی که به صورت نقدی پرداخت شوند دارای یک هاست ۱ گیگ و یک دامنه ir بصورت هدیه می باشند.

به هر یک از نمایندگان یک شماره ۱۰۰۰ و  یک شماره ۳۰۰۰ و همچنین یک شماره ۵۰۰۰ (۱۴ رقمی سفارشی ) رایگان با قابلیت ارسال و دریافت ارائه خواهد شد.

به هر یک از نمایندگان یک شماره عمومی ۳۰۰۰ رند  ، یک شماره عمومی ۲۰۰۰ رند ، یک شماره عمومی ۱۰۰۰ رند ۸ رقمی رند ، یک شماره عمومی ۵۰۰۰ و یک شماره ثابت عمومی رند جهت تخصیص به کاربران و استفاده  به صورت امانی ارائه می گردد .

برای مشاهده دموی پنل نمایندگی میتوانید با نام کاربری demo و رمز demo وارد شده و در بالای صفحه سمت چپ روی آیکون مربوط به پنل مدیریت کلیک نمایید.

 • تعرفه طرح نمایندگی
 • اعتبار هدیه : ۱۲۰۰ پیامک
  حداکثر کاربر : نامحدود
  قابلیت ارائه نمایندگی مشابه
  شماره اختصاصی رایگان ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰
  خطوط عمومی رایگان : کلیه اوپراتور ها
  تحویل آنلاین
 • تعرفه پیامک : ۱۰۰ ریال
 • 520,000 تومان

شرایط فروش به صورت اقساط :

مشتریان محترم میتوانند طرح نمایندگی را به صورت اقساط تهیه فرمایند، بدین صورت که ۵۰% از مبلغ طرح در هنگام عقد قرار داد و مابقی مبلغ طی ۶ ماه دریافت خواهد شد . هر ماه ۴۷٫۰۰۰ تومان