بهتانت مرکز تخصصی میزبانی وب در ایران

فرایند انتخاب انتخاب میزبانی وب مناسب همواره پیچیدگی‏‏‏‌های فراوانی داشته و در عین حال به دلایل فروانی حساسیت بسیاری برای کاربران دارد. با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد میزبانی وب در تجارت و زندگی ما تکنولوژی های جدید و ایده هایی نو و در عین حال ضروری برای همگان، انتخاب خدمات میزبانی وب هر روز با اهمیت‏‏‌تر می‏‌شوند. خدماتی که ارتباطات ما را گسترده‌تر می‏‏‏‌کنند، آسایش بیشتری برای تجارت و زندگی ما فراهم می‏‏‏‌آورند و یا اینکه روش‌‏‏های جدیدتری برای انجام دادن فعالیت‏‏‏‌های روزمره ایجاد می‏‏‏‌کنند.
بهتانت مرکز تخصصی میزبانی وب در ایران است. جدیدترین تکنولوژی ها با تنوعی بی‏‌نظیر در گروه‏‏‌های مختلف کاربردی مانند هاست لینوکس ، هاست ویندوز ، سامانه پیامک ، ثبت دامنه های ملی و جهانی ،سرور های مجازی و اختصاصی و غیره در بهتانت عرضه می‏‏‏‌شوند.

بهتانت با تنوعی بسیار بالا از خدمات های مختلف با بهترین کیفیت و قیمت،در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها،  نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان بهتانت می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب خدمات مورد نظر خود، وب سایت بهتانت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان خدمات خود را انتخاب و دریافت کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری بهتانت است.

office-environment
office-environment
office-environment

همواره یکی از اولویت‌های بهتانت، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای بهتانت بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، خدمات تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. بهتانت از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خدمات مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

بهتانت با همکاری معتبرترین دیتا سنتر های دنیا در ایران ، اروپا و آمریکا ، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پشیبانی از اولویت‏‌های بهتانت محسوب می‌شود. بهتانت با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و بهتانت نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

پورتال امور مشتریان بهتانت به منظور ارایه بهتر خدمات افتتاح شده است و شما می‏‌توانید در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنید.
لازم به ذکر است که بهتانت در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.