رویه‌ بازگرداندن وجه

 آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های بهتا هاست بوده است و بهتا هاست در این راستا می‏‌کوشد تا کاربر در هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار خود برسد، با وجود این ممکن است کاربر محترم پس از دریافت سفارش ، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی بهتا هاست خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

رویه‌‏های خدمات پس از فروش بهتا هاست با توجه به نوع مشکل پیش آمده، به شرح زیر هستند:

اشکالات فنی در خدمات دریافت شده از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت بیشتری نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر بهتا هاست فرصت تست فنی خدمات دریافت شده را از ۷ روز کاری پس از تحویل داده است.

اگر کاربر تا ۷ روز از سرویس های هاست و میزبانی وب ما راضی نباشد ، با ذکر دلیل و علت امکان بازگشت هزینه وجود دارد.

 جهت استفاده از این سرویس به نکته‏‏‌های زیر دقت بفرمایید:

عدم سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در طول این دوره

در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما (هزینه ۱ هزار تومان) کسر و مابقی مبلغ بین ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.

در صورتی که از سرویس های ما راضی نبودید لطفاً حتما با ما درمیان بگذارید، برای درخواست بازگرداندن هزینه از طریق کنترل پانل کاربری اقدام نمایید.شایان ذکر می باشد که هنگام قطعی ، کندی ، پشتیبانی ضعیف در صورتی که مشتری راضی نباشد هزینه بازگشت داده خواهد شد و هنگامی که دلیل شما برای بازگشت هزینه برای بهتا هاست قانع کننده نباشد مبلغ واریزی شما به هیج وجه بازگشت نخواهد شد.

امکان بازگشت در صورت ثبت شدن دامین و ثبت شدن خطوط مجازی پیامک وجود ندارد . هنگام ارائه دامنه رایگان هزینه ثبت دامنه از سرویس شما گسر می گردد.

در صورت مغایرت مشخصات فنی خدمات دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، در چنین مواردی، امکان تصحیح خدمات یا استرداد وجه وجود دارد که مغایرت حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت خدمات به بهتا هاست اعلام شود.

بهتا هاست همواره می‏‌کوشد تا با ایجاد بستری امن در راستای سرویس خدمات پس از فروش مبتنی بر اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده، امنیت خاطر مشتریان خود را، پیش، حین و پس از خرید فراهم آورد.