پنل اس ام اس شخصي
شخصي
پنل اس ام اس اقتصادي
اقتصادي
پنل اس ام اس تبليغاتي
تبليغاتي
پنل اس ام اس سازماني
سازماني
پنل اس ام اس تجاري
تجاري
 
ارسال
ارسال پيامک تکي
ارسال پيامک تکي
اين قسمت ساده ترين نوع ارسال پيامک تبليغاتي مي باشد که براي شما اين امکان را فراهم مي سازد تا يک متن واحد را به تعدادي شماره ارسال نماييد.
ارسال پيامک گروهي
ارسال پيامک گروهي
اين قسمت ساده ترين نوع ارسال پيامک تبليغاتي مي باشد که براي شما اين امکان را فراهم مي سازد تا يک متن واحد را به تعدادي شماره ارسال نماييد.
ارسال منطقه اي ، کشوري
ارسال منطقه اي ، کشوري
در اين قسمت قادر خواهيد بود متن خود را به بانک شماره هاي موجود که در شاخه هاي مختلف دسته بندي شده اند را ارسال نماييد. اين بانک شامل شماره هاي استانهاي کشور، شماره هاي ايرانسل به تفکيک پيش شماره و استان، بانک محله اي، کدپستي استانهاي کشور و همچنين شماره هاي مشاغل، اصناف و دارندگان صنايع مي باشند. لازم بذکر است اين ماژول امکان فيلتر شماره و ارسال به بانک شماره ها بر اساس کد آغازي و يا انتهاي شماره ها و رنج شماره مشخص مخاطبين را نيز براي شما فراهم مي سازد.
ارسال هدفمند مشاغل
ارسال هدفمند مشاغل
توسط امکان ارسال هدفمند مشاغل شما ميتوانيد بر اساس بانک هاي موجود در سامانه ارسال هاي خود را به صورت ترتيبي يا تصادفي تنظيم و ارسال نماييد.
ارسال انبوه
ارسال انبوه
از طريق اين بخش مي توانيد پيامک هاي خود را به بيش از 10 شماره ارسال نماييد. يکي از بارزترين ويژگي اين ماژول امکان ارسال پيام ها از طريق خطوط عمومي مي باشد از طريق اين بخش مي توانيد به شماره هاي موجود در دفترچه تلفن سامانه و يا از طريق فايل متني و اکسل نسبت به ارسال انبوه اقدام نماييد.
ارسال تدريجي
ارسال تدريجي
در اين ماژول کاربر قادر خواهد بود، ارسال هاي خود را بصورت تدريجي مديريت نموده و در يک بازه ي زماني، بصورت خودکار، به شماره هاي مورد نظر ارسال نمايد. شايان ذکر است که بانک شماره هاي موجود در اين ماژول، مشابه ماژول منطقه اي -هدفمند مي باشد.
ارسال هوشمند
ارسال هوشمند
شما توسط اين سيستم قادر خواهيد بود به صورت هوشمند متن ارسالي را براي هر شماره موبايل شخصي سازي نماييد، به عنوان مثال فرض کنيد مايل هستيد که اعتبار هر يک از کاربرانتان را براي آنها توسط پيامک به صورت زير ارسال نماييد
  • - آقاي مهدي امامي اعتبار شما 12300 ريال مي باشد.
  • - خانم مريم اسدي اعتبار شما 245600 ريال مي باشد.
ارسال متناظر
ارسال متناظر
اين بخش به شما امکان مي دهد که براي هر شماره يک متن متناظر در نظر گرفته و يکجا ارسال نماييد
ارسال کد پستي همراه اول
ارسال کد پستي همراه اول
توسط امکان ارسال کدپستي همراه اول شما ميتوانيد با توجه به کدپستي هاي خاص و با توجه به محله و شهر هاي مختلف ارسال هاي خود را انجام دهيد.
ارسال کد پستي ايرانسل
ارسال کد پستي ايرانسل
توسط امکان ارسال کدپستي ايرانسل شما ميتوانيد با توجه به کدپستي هاي خاص و با توجه به محله و شهر هاي مختلف ارسال هاي خود را انجام دهيد.
ارسال جنسيت و سن
ارسال بر اساس سن و جنسيت
به وسيله اين امکان شما ميتوانيد پيامک هاي انبوه خود را بصورت هدفمند و به تفکيک بازه سني و جنسيت ارسال نمايند. اين سرويس جديد فقط مختص شماره هاي دائمي و اعتباري همراه اول مي باشد و داراي امکانات زير است:
  • - قابليت انتخاب استان و شهر هدف
  • - قابليت انتخاب شماره هاي دائمي يا اعتباري
  • - قابليت انتخاب پيش شماره، اولين و آخرين شماره.
  • - مرتب سازي شماره هاي انتخابي بر اساس حروف الفبا.
  • - قابليت انتخاب بازه سني از سال ** تا سال **
  • - قابليت انتخاب جنسيت (مرد و زن).
  • - ارسال از شماره 8 رقمي رند 5000 با تعرفه ارزان
ارسال پيامک فلش
ارسال پيامک فلش
ارسال پيامک فلش (آني) مشابه ارسال پيامک معمولي بوده با اين تفاوت که پيامک روي گوشي گيرنده بصورت باز شده نمايش داده مي شود و قابليت ذخيره در گوشي مخاطب تنها بر روي گوشي هاي هوشمند امکان پذير مي باشد
ارسال دکل مخابرات (BTS)
ماژول ارسال پيامک از دکل ايرانسل BTS
ارسال پيامک از طريق دکل هاي مخابراتي(BTS) ، يکي از روش هاي ارسال پيامک تبليغاتي به شماره هاي ايرانسل مي باشد. از طريق اين سرويس شما مي توانيد به موبايل هاي حاضر در دکل هاي ايرانسل منطقه مورد نظر خود، بر اساس شعاع اطراف دکل پيام هاي تبليغاتي خود را ارسال نماييد.
خدمات ارزش افزوده (VAS)
خدمات ارزش افزوده
خدمات ارزش افزوده تلفن همراه يا Value Added Service که به اختصار به آن VAS گفته مي‌شود، از جديدترين پارامترهاي نوين صنعت مخابرات مي‌باشد که در عين اينکه براي مصرف‌کنندگان تلفن‌هاي همراه سود بسياري دارد، درآمدزايي فراواني براي اپراتورهاي تلفن همراه نيز دارد و قدرت و پتانسيل بالايي براي ايجاد کسب و کار در تمامي زمينه‌ها را دارا است.
براي درک بهتر مفهوم خدمات ارزش افزوده مخابراتي مثالي بيان ميکنيم: حتما براي شما هم پيش آمده است که پيامکهايي با موضوعاتي شبيه به (شما نيز يکي از برندگان خوش شانس خودرو... باشيد. با شرکت در مسابقه و پاسخ صحيح در 10 سوال هر سوال 50 تومان براي شروع عدد 1 را ارسال نماييد.) و يا پيامي شبيه به(دانستنيهاي ورزش به صورت روزانه هر پيام 50 تومان با ارسال عدد 5) و ...
به اين نوع سرويسها خدمات ارزش افزوده ميگويند. که شما را تشويق به ارسال کد و شرکت در سرويسهايي که مخابرات جهت خدمات و اطلاع رساني بهتر از طريق تلفن همراه ارائه مي نمايد. از طريق اين نوع خدمات امکان درآمد زايي براي مخابرات و ارائه کننده ايده وجود خواهد داشت. اپراتور همراه اول براي نخستين بار طرح مشارکتي براي کليه هموطنان عزيز قرار داده است، به اين ترتيب که شما با ارائه يک ايده نو و تازه به اپراتور، ميتوانيد به صورت کاملا رايگان پيامک ارسال کرده و از سود حاصل خدمات ارزش افزوده بهره مند شويد. به اين ترتيب شما فقط با ارائه يک ايده به اپراتور و بدون هيچگونه هزينه اي 50% سود حاصل از اين خدمات را نصيب خود خواهيد کرد.
ارسال زماندار
ارسال زمانبندي شده
پيامک زمانبندي شده(پيامک زماندار)
اين ماژول امکان ارسال پيامک (اس ام اس)در آينده را براي شما ميسر مي سازد. شما مي توانيد با تنظيم روز و ساعت مورد نظر، ارسال خود در زمان مشخص شده را انجام دهيد.
ارسال هوشمند زماندار
ماژول ارسال هوشمند زماندار
اين ماژول ترکيبي از ارسال هوشمند و ارسال زماندار مي باشد. به وسيله‌ي اين ماژول مي‌توانيد، متن پيامکي را که براي مخاطبين شخصي سازي شده، در زمان مورد نظر براي آنان ارسال نماييد.
ارسال متناظر زماندار
ماژول ارسال متناظر زماندار
اين بخش ترکيبي از ارسال متناظر و ارسال زماندار مي باشد، بنابراين زماني که بخواهيد براي هر مخاطب پيامکي با موضوع و متن متفاوت در زمان خاصي ارسال نماييد، مي توانيد از اين قسمت استفاده نماييد.
ارسال پاسخ زماندار
ماژول پاسخ زماندار
اين ماژول اين امکان را فراهم مي سازد تا در بازه هاي زماني مختلف متن پاسخ متناسب با زمان ارسال کليد واژه توسط مخاطب را، براي مخاطبين ارسال نماييد.
ارسال ياد آور زماندار
ماژول يادآور زماندار
در اين قسمت از سامانه اين امکان براي کاربر فراهم شده تا ليستي از فعاليت هاي خود را با زمانبندي تهيه نموده و همچنين در صورت لزوم، تاريخ‌هاي رخداد مجدد براي آن را مشخص نمايد. با بارگذاري اين ليست، سامانه به صورت خودکار در زمان‌هاي تعيين شده پيامک يادآوري را براي شما ارسال مي نمايد و در صورت عدم ارسال پيامک Snooz به سامانه جهت فعال و يا غير فعال نمودن snooz ،پيامک يادآوري به همان تعداد تنظيم شده در فاصله زماني مشخص شده ارسال خواهد شد.
پيامک سر رسيد
ماژول ارسال پيامک سررسيد
ارسال پيامک سررسيد براي فعاليت هايي است که نيازمند يادآوري در بازه ي زماني معين مي باشند. به عنوان مثال يادآوري زمان سررسيد بيمه ي اتومبيل
پيامک اعتباري
ماژول پيامک اعتباري
تفاوت پيامک اعتباري با پيامک هاي معمول در اين است که توسط اين ماژول شما قادر خواهيد بود به مخاطبين خود متن دلخواه را ارسال و به ميزان مشخصي اعتبار از اعتبار تخصيص داده شده به مخاطبتان دفترچه تلفن کسر نماييد. ( اين ماژول مختص کاربراني است که تعدادي مخاطب در دفترچه تلفن سامانه خود دارند )
پيام ها
گزارش پيامک هاي ارسالي
گزارش پيامک هاي ارسالي
از طريق اين بخش شما قادر خواهيد بود گزارش ارسال هاي خود را ملاحضه نماييد.
گزارش پيامک هاي دريافتي
گزارش پيامک هاي دريافتي
از طريق اين بخش شما قادر خواهيد بود گزارش پيام هاي دريافتي خود را ملاحضه نماييد.
بازگشت اعتبار پيامک ناموفق
بازگشت اعتبار پيامک هاي ناموفق
در اين سامانه هزينه پيامک هاي ناموفق و نرسيده به حساب شما بازگشت داده مي شود.
امکانات
دفترچه تلفن پيشرفته
دفترچه تلفن پيشرفته
در دفترچه تلفن سامانه امکان دسته بندي مخاطبان در قالب گروه هاي مختلف فراهم است . تعداد گروهها و مخاطبان قابل درج در هر گروه نامحدود است و هر مخاطب مي تواند به طور همزمان در چند گروه عضو باشد.
براي ذخيره سازي گروهي اطلاعات مخاطبان امکان وارد کردن اطلاعات از طريق فايل اکسل وجود دارد و اطلاعات موجود در دفترچه تلفن نيز در هر زمان قابل استخراج در قالب فايل اکسل و چاپ مي باشد.
همچنين امکان افزودن شماره هاي ليستي در دفترچه تلفن براي شما مقدور ميباشد که در اين روش نيازي به وارد کردن مشخصات کامل براي ثبت يک عضو در گروه نيست و فقط با وارد کردن شماره موبايل مي توان اعضاي گروه را تعريف کرد.
افزايش اعتبار به مخاطبين
افزايش اعتبار به مخاطبين دفترچه تلفن
به واسطه اين امکان شما قادر هستيد براي هر يک از شماره هاي دفترچه تلفن خود اعتبار مشخص کنيد و به ميزان اعتبار آن ها، پيامک ارسال خواهد شد.
گنجينه پيامک
گنجينه پيامک
اضافه به ليست خودکار
ماژول اضافه به ليست خودکار در دفترچه تلفن سامانه پيام کوتاه
از طريق اين ماژول مي توانيد تنظيماتي فراهم نماييد تا مخاطبين با ارسال پيامک،مشخصات خود را در دفترچه تلفن سامانه شما ثبت نمايند. به طور مثال : کاربر با ارسال عدد يک به شماره اختصاصي شما شماره آن در مخاطبين شما دخيره مي شود.
نظرسنجي و قرعه کشي
ماژول نظرسنجي پيامکي
با استفاده از اين ماژول مي توانيد يک نظرسنجي پيامکي راه اندازي و نتايج حاصل از آن را بررسي و بر اساس آن کليه پاسخ ها را بر روي نمودار نمايش دهيد و يا براساس کليه پاسخ ها قرعه کشي نماييد.
آزمون
ماژول آزمون پيامکي
با استفاده از اين ماژول مي توانيد يک آزمون پيامکي راه اندازي نماييد و در نهايت براساس پاسخ هاي ارسال شده به شخص شرکت کننده،کارنامه آزمون ارسال نماييد.
امتياز دهي
ماژول امتياز دهي از طريق پيامک
مسابقه پيامکي پيشرفته
ماژول مسابفه پيامکي
از طريق اين ماژول مي توانيد يک يا چند مسابقه پيامکي راه اندازي نموده و براي هر مسابقه چندين سوال در نظر بگيريد. هنگامي که مخاطب کليدواژه تعريف شده براي شرکت در مسابقه را ارسال نمايد، مسابقه شروع شده و سوالات به ترتيب براي وي ارسال خواهد شد. در انتها سيستم به صورت خودکار جمع بندي کرده و امتياز مخاطب را برآورد و برايش ارسال مي نمايد.
ارسال از موبايل
ماژول ارسال پيامک از موبايل
از طريق اين ماژول شما قادر خواهيد بود بدون نياز به اينترنت، با استفاده از تلفن همراه پيامک هاي خود را تنها با يک ارسال کد تعيين شده به شماره اختصاصي سامانه، به ليست شماره هاي مورد نظر در دفترچه تلفن ارسال نماييد.
کد خوان
ماژول کدخوان
کد دهي
ماژول کددهي
با استفاده از اين ماژول مي توان اين امکان را براي مخاطبين فراهم نمود تا با ارسال يک کليدواژه به سامانه، بصورت خودکار،کدي دريافت نمايند. اين کدها با اهداف مختلفي توليد و به مخاطبين ارائه خواهند شد. به عنوان مثال، کد شارژ، کدهاي فعالسازي و... .
شماره دهي
ماژول شماره دهي
توليد محتوا - پيامک اسپانسري
ماژول توليد محتوا
در اين قسمت شما مي توانيد محتوا هاي مورد نظر خود را براي سرويس هاي متني ( سرويس متني شعر، لطيفه ، متون ادبي، فال حافظ، حديث ، ارسال آيات قرآن، ارسال پيام هاي سلامتي و ...) بارگذاري نموده و از طريق پيامک براي مخاطبين خود ارسال نماييد.
ليست سياه
ماژول ليست ويژه
اين قسمت اين امکان را به شما خواهد داد که داخل پنل خود ليست سياه يا ليست سفيد، براي ارسال و دريافت پيامک ايجاد نماييد. به عنوان مثال در صورت درج يک شماره در ليست سياه،امکان ارسال پيامک به آن شماره در سامانه شما وجود نخواهد داشت.
پيامک بين المللي
ماژول ارسال پيامک بين المللي
از طريق اين بخش در صورت خريد خط بين الملل ارسال پيامک به کليه کشور ها امکان پذير خواهد بود.
سرويس ها
ديکشنري
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
آب و هوا
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
قيمت خودرو
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
رتبه در گوگل
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
اطلاعات پرواز
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
جستجوي دامنه
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
قيمت ارز و سکه
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
نتايج فوتبال
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
ختم قرآن
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
ابزار ويژه
نوبت دهي هوشمند
ماژول نوبت دهي پيامکي
از طريق اين ماژول، قابليت فعالسازي نوبت دهي هوشمند را خواهيد داشت .کاربرد اين قسمت بيشتر براي نوبت دهي پزشکان، آرايشگاه ها و ... از طريق پيام کوتاه خواهد بود.
منشي هوشمند
ماژول منشي هوشمند پيامکي
عملکرد اين بخش مانند ارسال هوشمند مي باشد با اين تفاوت که مخاطبين با ارسال کليدواژه مرتبط به خود مي توانند اطلاعات مربوط به خود را دريافت کنند. ( به عنوان مثال ارسال کد پرسنلي از شماره موبايل تنظيم شده و دريافت ميزان حقوق)
پيامک مناسبتي
ماژول ارسال پيامک مناسبت
از طريق اين ماژول مي توانيد مناسبت يا رويداد خاصي را به اعضاي دفترچه تلفن بر اساس تاريخ مشخص شده ، پيامک تبريک ارسال نماييد.
منشي پيامک
ماژول منشي پيامک
در اين قسمت مي توانيد به ازاي هر پيامکي که به سامانه ارسال مي شود، متني را به صورت پيشفرض به شماره موبايل هاي فرستنده، ارسال نمائيد.
انتقال پيامک
ماژول انتقال پيامک
اين بخش اين امکان را فراهم مي نمايد که يک نسخه از پيامک هاي دريافت شده در سامانه براي شماره موبايل تعيين شده ارسال گردد.
تحليلگر و فيلتر پيامک
ماژول تحليلگر
ايميل پيامک
ماژول ايميل پيامک
در اين قسمت شما مي توانيد تنظيم نماييد که يک نسخه از پيامک هاي دريافت شده در سامانه، به آدرس ايميل هايي که وارد مي نماييد، ارسال شود
زير کاربران
ماژول ايجاد زير کاربر
از طريق اين بخش شما قادر خواهيد بود براي خود زير کاربر با دسترسي هاي مختلف ايجاد نماييد و آنها را مديريت نماييد.
100 500 نامحدود
ارسال کارت ويزيت
ارسال کارت ويزيت
پشتيباني
پشتيباني آنلاين و تيکت ها
بخش پشتيباني (تيکت)
از طريق اين بخش مي توانيد درخواست هاي پشتيباني خود را ارسال نماييد،همکاران پشتيباني فراپيامک طي شبانه روز آماده پاسخگويي به سوالات شما و رفع مشکلات شما مي باشند.
راهنماي سامانه
راهنماي سامانه پيام کوتاه
در اين بخش آموزش بخش هاي مختلف سامانه در قالب هاي مختلف مانند متون آموزشي و همچنين تصاوير آموزشي در اختيار کاربران محترم قرار داده شده است.
ارائه API
وب سرويس ارسال و دريافت پيامک
کنترل سامانه از راه دور
ماژول کنترل از راه دور
در اين قسمت مي توانيد با ارسال کدهاي مربوط به موارد مختلف از شماره موبايل اصلي خود، سامانه را از راه دور کنترل نماييد.
تنظيمات
تنظيمات سامانه
بخش تنظيمات سامانه
در اين بخش مي توانيد خطوط پيشفرض و موارد امنيتي نظير تنظيم IP مجاز جهت ورود و يا فعال کردن ارسال اس ام اس به محض ورود به سامانه را مدريت نماييد.
شارژ الکترونيک
شارژ الکترونيک
از اين بخش مي توانيد پنل خود را در هر ساعت از شبانه روز به هر ميزان مورد نياز جهت ارسال پيامک و يا خريد خط اختصاصي شارژ نماييد.
تراکنش هاي مالي
بخش تراکنش مالي
شما در اين قسمت مي توانيد تراکنش هاي مالي خود را بررسي نماييد. همچنين مي توانيد به کمک گزينه تنظيمات پيشرفته انواع تراکنش هاي صورت گرفته و يا تراکنش هاي مالي خود در يک بازه زماني خاص را مشاهده کنيد.
انتقال ترافيک دريافت به URL
ماژول انتقال ترافيک
در اين قسمت شما مي توانيد با وارد کردن يک يا چند URL (آدرس اينترنتي)، پيامک هاي دريافتي پنل خود را در سايت مورد نظر دريافت و مشاهده کنيد.
درج متون سريع
ماژول متون سريع
در اين قسمت شما مي توانيد متوني را که براي شما کاربرد بيشتري دارند، آماده و در هر زماني از آن‌ها استفاده نماييد. اين کار باعث افزايش سرعت و کمتر شدن ضريب خطا مي شود.
درج لوگو و دامنه اختصاصي
خطوط عمومي (جهت ارسال انبوه)
خط عمومي 6 رقمي 100070
خط عمومي 8 رقمي 50005000
خط عمومي 8 رقمي 50004000
خط عمومي 200022002
خط عمومي ثابت 210000021
خطوط اختصاصي
خط اختصاصي هديه 3000
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
خط اختصاصي هديه 1000
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
خط اختصاصي هديه 5000
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
خط اختصاصي هديه 021
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
انتخاب خطوط اختصاصي هديه
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
خريد آنلاين خط اختصاصي
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
بازگشت اعتبار پيامک ناموفق
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
تعرفه ها (قيمت ها به تومان مي باشد)
تعرفه دريافت پيامک 0 0 0 0 0
تعرفه اپراتور 021 (خط ثابت) 12.5 12.1 12.1 تا 9.5 10.8 9.5
تعرفه ارسال اپراتور 5000 13.2 12.7 12.7 تا 10 11.4 10
تعرفه ارسال اپراتور 1000 14.5 14 14 تا 11 12.5 11
تعرفه ارسال اپراتور 3000 14.5 14 14 تا 11 12.5 11
تعرفه ارسال اپراتور 2000 16 15.4 15.4 تا 12.1 13.8 100
تعرفه بين المللي (تومان) - - - - 132
پيامک هديه
چيپ ست
يک Chipset مادربرد، تمام اطلاعاتي که از طريق کانال‌هاي اطلاعاتي يا باس هاي مادربرد جريان مي‌يابد را کنترل مي‌کند. عملکرد اوليه Chipset مادربرد، هدايت اين اطلاعات به محل صحيح مادربرد و بنابراين بخش‌هاي صحيح مي‌باشد.
300 عدد 500 عدد 800 عدد 1200 عدد 1800 عدد
قيمت سامانه : 25 هزار تومان 39 هزار تومان 59 هزار تومان 99 هزار تومان 159 هزار تومان